Ribeyes and T-bones (for one)

Ribeyes and T-bones (for one)

From: $27.99 / week

When only the best will do, this box gets you the very best selections of our Grassfat Ribeyes and T-Bones, delivered every week. What more needs to be said?

Serves one person from $24.99/serving

Clear
Qty:

Compare
SKU: N/A Category:

Description

When only the best will do, our this box gets you the very best selections of our Grassfat Ribeyes and T-Bones, delivered every week. What more needs to be said?

Serves one person from $24.99/serving

Additional information

How many meals per week?

Once a week, Twice a week, Three times a week, Four times a week, Five times a week, Six times a week, All seven days baby!

X